ویژگی های شرکت نورپردازی آر جی ئی | RGE

بر خلاف بسیاری از شرکتها که در زمینه های روشنایی و نورپردازی تواما فعالیت دارند و نیز در کنار آن به توزیع و فروش ادوات نیز اقدام می کنند، RGE از بدو تاسیس تنها در حوزه طراحی و اجرای نورپردازی نمای بیرونی (Facade)، فضای سبز (Landscape) و فضاهای داخلی فعالیت دارد. تمرکز در یک حوزه از فعالیت، موجب می گردد که بتوان در مدت زمان کوتاه به پیشرفتهای بزرگ نائل گردید زیرا در دنیای امروزی با انفجار اطلاعات در حوزه های فناوری و بخصوص در حوزه نورپردازی، نمی توان بطور موازی در چند زمینه کاری مرتبط ، موفق عمل نمود. بر این پایه RGE با تمرکز در این حوزه، توانسته است به متقاضیان، سرویسی مطلوب ارائه نماید.

 در این شرکت واحد های طراحی، برآورد، برق، الکترونیک، طراحی سه بعدی (3D Simulation)، آزمایشگاه نور، معماری، معماری داخلی، نقشه کشی، نظارت بر اجراء و گروه اجرایی که در نوع خود بهترین می باشند در قالب یک کار گروه حرفه ای، پروسه طراحی و اجرای پروژه های نورپردازی را به بهترین شکل خود میسر می سازند. یکی از ویژگیهای ممتاز شرکت RGE ارائه طرح های منحصر به فرد و خلاقانه از سوی این شرکت می باشد که همواره آن را از سایرین کاملا متمایز می سازد.

خلق ایده های بکر و بهره گیری از ادوات خاص (برای پروژه های ویژه) که بسیاری از این ادوات در واحد طراحی آزمایشگاه نور این شرکت طراحی شده و در کمپانی های خارجی تولید می شود، موجب می گردد که پروژه های RGE همواره خاص و بی نظیر باشد.

 از همین روست که RGE طراحی و اجرای بزرگترین و بهترین پروژه های نورپردازی شده در منطقه خاورمیانه را در کارنامه درخشان خود دارد.