کیفیت ادوات آر جی ئی | RGE

یکی از مهمترین عوامل کلیدی در موفقیت یک پروژه نورپردازی ، علاوه بر طراحی منحصر بفرد، کیفیت بالای ادوات نوری استفاده شده در آن پروژه می باشد ، زیرا این فاکتور متضمن طول عمر بالای ادوات و طبیعتا کیفیت بالای اجرای آن پروژه خواهد بود.  

شرکت RGE با بیش از 17 سال سابقه در این خصوص هم اکنون با در اختیار داشتن نمایندگی انحصاری کمپانی های معظم  GRIVEN  ایتالیا ، GENIUS ایتالیا ، HIGHLIGHT تایوان و ..... از بهترین و مرغوبترین ادوات نوری جهان با قیمت مناسب بهره می گیرد.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد محصولات ارائه شده این است که مطابق با مشخصات فنی ارائه شده از واحد طراحی  RGE، برای هر پروژه بطور اختصاصی( Factory Custom Made ) در کارخانه سازنده تولید می گردد. کمپانی های تولیدی که کل محصولات و اختصاصا محصولات سفارشی شرکت RGE را تولید می کنند، در طی سالیان طولانی از میان هزاران شرکت تولیدی در سراسر جهان انتخاب گردیده اند تا بتوانند با بالاترین استاندارد جهانی، محصولات سفارشی RGE را تولید نمایند. این محصولات از بعد کیفیت ، کارائی و طول عمر در نوع خود بهترین بوده و در بدترین شرایط آب و هوایی موجود، مانند شرایط نامساعد جوی کشورهای جنوبی همسایه ایران که میزان رطوبت گاه بالای 90%  و میزان حرارت گاه از 45 درجه فراتر می رود و همچنین به دلیل وجود اکسید کلر موجود در هوا که موجب خورندگی ( Corrosion) سریع هر سطحی می شود ، بهترین کارائی ممکن را دارند. بعنوان مثال استفاده از این محصولات منحصر بفرد در پروژه های ADDAX BANK در بحرین و هتل SEA VIEW در دبی موجب گردیده است تا این پروژه ها با گذشت بیش از 8 سال پس از اجرا آن هم در آن شرایط نامساعد آب و هوایی ، همچنان عملکرد تحسین برانگیزی داشته و بخوبی انجام وظیفه نمایند .
این سیاست مناسب پس از کسب تجربیات تلخ در استفاده از محصولات تولیدی داخلی  و بازار داخلی، از ابتدای سال 92 در ایران نیز به اجرا در آمد. تجربیات تلخ به ما آموخته که متاسفانه قالب محصولات نوری ارائه شده در بازارهای داخلی فاقد کیفیت و استانداردهای لازم بوده و طول عمر بسیار کوتاهی دارند، این محصولات به دلیل قیمت کم خود مورد توجه و علاقه کارفرمایان نا آگاه قرار می گیرند و آنان پس  از دوره زمانی کوتاهی در می یابند که می بایست کل ادوات نصب شده را جمع آوری نمایند . این یعنی هزینه ای بسیار بیشتر از انتخاب و خرید ادوات مناسب و با کیفیت مطلوب در ابتدای کار.
پروژه نورپردازی ارزان است که طول عمر بالایی داشته باشد. این یک قانون نا نوشته است.