RGE RGE
نورپردازی نمای ساختمان هتل پالاس کیش
نورپردازی نما

نورپردازی هتل پالاس کیش

نورپردازی هتل پالاس کیش برگرفته از سواحل زیبا، امواج شفاف و مواج جزیره کیش بوده که با اتمسفر پیرامون آن در هماهنگی مطلوبی قرار دارد.

 
 
مجری طرح

شرکت نورپردازی RGE

طراح نور (نور پرداز)

حسن بهادری

موقعیت پروژه

جزیره کیش

بازگشت به صفحه پروژه ها

نورپردازی هتل پالاس کیش، مروارید نورانی آب‌های جنوب

معماری:

پروژه هتل پنج ستاره پالاس کیش در جزیره زیبای کیش در زمینی به مساحت ۱۰۵۰۰ متر مربع و با زیر بنای ۲۵۰۴۸ متر احداث گردیده که دارای موقعیت عالی و دسترسی راحت به تمام نقاط جزیره می‌باشد. این هتل نوساز  که در سال 1400 افتتاح گردید، یکی از پرچم‌داران صنعت هتلداری این منطقه است که با تکنولوژی روز دنیا و در 15 طبقه ساخته شده و علاوه بر دارا بودن سالن سینما، در طبقه پانزدهم آن استخر روباز بی‌نظیری با سبک سرریز بسیار خلاقانه طراحی شده است. ترکیب معماری ایرانی و صنعت مدرن در طراحی نما و دکوراسیون داخلی و اتاق‌های هتل پالاس باعث شده است تا جذابیت بصری این هتل دو چندان شود.

نورپردازی:

اجرای نورپردازی مجذوب کننده این سازه مدرن توسط شرکت نورپردازی RGE پیاده‌سازی  گردیده است که علاوه بر توجه ویژه به سبک معماری آن، سعی بر آن بوده تا با حال و هوای جزیره نیز هماهنگ باشد. سواحل کیش پوشیده از شن‌های مرجانی است که آب‌های آن بقدری زلال و شفاف هستند که می‌توان آبزیان را در عمق چند متری دریا مشاهده کرد. حسن بهادری، طراح نور (نورپرداز) در خصوص این پروژه می‌گوید: " ایده نورپردازی هتل پالاس کیش را از سواحل زیبا، امواج شفاف و مواج جزیره کیش، حیات زنده و رنگین درون آب‌های آن گرفته شده است که با اتمسفر پیرامون آن در هماهنگی مطلوبی قرار دارد. نورپردازی اجرا شده برای روی این بنا همچون لباس شبانه فریبنده‌ای است که از غروب تا نیمه شب بر تن این هتل می‌کند و بیننده را وادار می‌کند با اشتیاق در بندش باشد. "

بعدی

10%