RGE RGE
نورپردازی نمای ساختمان مرکزی نگین خودرو
نورپردازی نما

نورپردازی شرکت نگین خودرو

انتخاب دقیق رنگ و طول موج نور و زاویه تابش مناسب منابع نوری، موجب گردید تا طرح نورپردازی ساختمان مرکزی نگین خودرو، سرلوحه سایر Showroom های این مجموعه قرار بگیرد.

 
 
مجری طرح

شرکت نورپردازی RGE

طراح نور (نور پرداز)

حسن بهادری

موقعیت پروژه

تهران، اقدسیه (شعبه مرکزی)

معمار پروژه

فرزاد دلیری

بازگشت به صفحه پروژه ها

نورپردازی ساختمان مرکزی نگین خودرو (شعبه اقدسیه)، آبی درباری جذاب و باوقار

معماری:

 ساختمان مرکزی نگین خودرو (شعبه اقدسیه)، یکی از بناهای اداری تجاری با معماری جذابی است که در شمال شرقی تهران و در ابتدای اتوبان ارتش واقع شده است. معماری کلاسیک آن توسط فرزاد دلیری انجام پذیرفته است که بیش از 300 ساختمان با طراحی‌های خاص را در کارنامه خود دارد. طراحی بخش اداری بالای ساختمان به‌صورت ماهرانه‌ای به بخش تحتانی (نمایشگاه مرکزی Showroom) با نمای شیشه‌ای بزرگی متصل گردیده است که بدلیل موقعیت مکانی مناسب، این برج از فواصل دور خودنمایی می‌کند.

نورپردازی:

نورپردازی ساختمان مرکزی نگین خودرو (شعبه اقدسیه) توسط شرکت نورپردازی RGE صورت پذیرفته است. حسن بهادری، طراح نور این پروژه، می‌گوید: "هدف از نورپردازی این پروژه، باز تعریف معماری زیبای این نما در شب است به گونه‌ای که نور بتواند جذابیت بصری و کاربری مجموعه را به بهترین شکل ممکن نمایان کند. " انتخاب دقیق طول موج نورهای استفاده شده و زاویه تابش مناسب منابع نوری، ناظر زمینی را وادار می‌کند که در طی شب در زمانی که از کنار این نما می‌گذرد در بندش باشد.

برندسازی با نور:

انتخاب طیف نوری و رنگ آبی نورپردازی ساختمان مرکزی نگین خودرو توسط حسن بهادری (طراح نور)، موجب گردید تا بیشتر نمایندگی‌ها و Showroom‌های زیرمجموعه شرکت نگین خودرو از این طیف و رنگ نور برای نورپردازی نمای نمایشگاه‌های خود استفاده کنند.

بعدی

10%