RGE RGE
نورپردازی نمای اطلس مال
نورپردازی نما

نورپردازی مرکز خرید اطلس مال

در نورپردازی مرکز خرید اطلس مال، با هدف حفظ و نمایش جزئیات معماری، از نورهای گرم برای جداسازی بخش‌های مختلف استفاده گردیده است.

مجری طرح

شرکت نورپردازی RGE

طراح نور (نور پرداز)

حسن بهادری

موقعیت پروژه

تهران، نیاوران

معمار پروژه

شرکت ایرانیان اطلس

بازگشت به صفحه پروژه ها

نورپردازی نما مرکز خرید اطلس مال، یک آسمان پرستاره

معماری:

پروژه تجاری اداری اطلس مال، واقع در منطقه 1 تهران (نیاوران) در ۱۹ طبقه و در زمینی  به مساحت 11 هزار مترمربع، توسط مجموعه ایرانیان اطلس، با طرح معماری مدرن و با توجه به طبیعت اطراف ساخته شده است. معماری این سازه با دارا بودن حجمی متقارن و منحنی‌وار و بهره‌گیری از نمای شیشه‌ای وسیع، در طول روز توجه هر بازدیدکننده‌ای را به خود جلب می‌کند. حجم منحنی شکل بزرگ واقع در بخش بالایی این سازه متقارن بوده اما در بخش پایین برای حفظ تعادل طرح با طبیعت اطراف مجموعه و سازگاری با شیب زمین از طراحی کاملا متفاوتی بهره می‌برد.

نورپردازی نما:

طراحی و اجرای نورپردازی بدیع اطلس مال که توسط شرکت RGE انجام پذیرفته، باعث گردید جذابیت بصری این ساختمان در تاریکی شب نیز از مسافت‌های دور، نظر رهگذران بسیاری را به سمت خود بکشاند. حسن بهادری طراح و نورپرداز در خصوص این پروژه گفته است: "با هدف حفظ و نمایش جزئیات معماری، از نورهای گرم برای جداسازی بخش‌های مختلف استفاده شده است و همچنین سعی گردید تا با استفاده از چیدمان ستاره مانند روشنایی‌ها در بخش سرسبز گیاهان، در شب جلوه‌ای همانند آسمان در بدنه این سازه ایجاد شود".

 

بعدی

10%