RGE RGE
نورپردازی نمای ساختمان مرکز خرید سانا
نورپردازی نما

نورپردازی مرکز خرید سانا

در نورپردازی مرکز خرید سانا، ادوات نورپردازی مانند مشعل‌های آتشین روشن در پای هر ستون قرار گرفته است و تصویری از نوردهی مشعل واقعی را تداعی کند.

 
مجری طرح

شرکت نورپردازی RGE

طراح نور (نور پرداز)

حسن بهادری

موقعیت پروژه

تهران، بلوار اندرزگو

معمار پروژه

علی قطبی

بازگشت به صفحه پروژه ها

مرکز خرید سانا، نور مشعل‌های درخشان

معماری:

مراکز خرید به یکی از جاذبه‌های تفریحی در کلان شهرها تبدیل شده‌اند و یکی محبوب‌ترین آن‌ها در شمال شرق تهران (بلوار اندرزگو)، مرکز خرید سانا است که در منطقه 1 تهران (بلوار اندرزگو) واقع شده است. معماری این بنا توسط علی قطبی و با مساحتی بالغ بر ۲۰ هزار متر مربع در 13 طبقه، و 10500 مترمربع واحد صورت پذیرفته است. با قرار گرفتن در یکی از مناطق گران قیمت شهری و ارائه برند‌های معتبر خارجی و داخلی، سعی گردیده تا در ساخت آن از بروزترین متریال‌ها و تکنولوژی روز دنیا بهره گرفته شود و معماری این بنا نیز علاوه بر سادگی، بر ایجاد حس لوکس بودن تاکید داشته باشد.

نورپردازی:

آنچه در نگاه نخست نگاه رهگذران و عابران پیاده در شب را به خود جلب می‌کند، نمای ساختمان است. شرکت نورپردازی RGE در اجرای نورپردازی نمای مرکز خرید سانا به ایجاد حس سادگی و در عین حال لوکس بودن فضا تاکید داشته و با توجه به قرار گرفتن ساختمان در یکی از پر رفت آمد‌ترین خیابان‌های شهر، تلاش کرده تا حس آرامش را به رهگذران و بازدیدکنندگان القا نماید. حسن بهادری در خصوص نورپردازی مرکز خرید سانا می‌گوید: "با توجه به فرم معماری نمای ساختمان، هدف این بود تا ادوات نورپردازی مانند مشعل‌های آتشین روشن در پای هر ستون قرار گیرد و تصویری از نوردهی مشعل واقعی را در ذهن بازدیدکنندگان تداعی کند." لازم به ذکر است ارائه این روش نورپردازی که شبیه سازی یک تصویر بسیار به واقعیت شباهت داشته باشد هنر یک طراح نور است.

 

بعدی

10%